קרניבל - השכרת ציוד לאירועים
 
 
 
 
 
5
40 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
053-5984030
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

במות לאירועים

 
מתכננים אירוע מיוחד עם קהל רחב? בעזרת במה תוכלו לתת את הפוקוס למה שחשוב באמת! אצל חברת קרניבל אירועים בע"מ תמצאו במות איכותיות מכל הסוגים ובכל הגדלים, שנותנות מענה גם לאירועים פרטיים בחצר הביתית וגם להופעות ענקיות עם אלפי משתתפים.
 
 
 
אנחנו בקרניבל אירועים מנוסים מאוד בתחום השכרת ציוד לאירועים. לקבלת פרטים נוספים על הקמת במות לאירועים והצעת מחיר בהתאמה אישית, צרו קשר עוד היום עם קרניבל אירועים בע"מ בטלפון 053-5984030
 
 

במה ברמה גבוהה

 
היצע הבמות של קרניבל איכותי במיוחד, שכן לחברה מטרה אחת: לספק לכם את הפתרון הטוב ביותר והמתאים ביותר לצרכים שלכם – עסקיים ופרטיים כאחד. כדי ליהנות מהבמה המושלמת, כל שעליכם לעשות הוא לתת לצוות החברה את כל הפרטים הרלבנטיים: מיקום האירוע, סוג האירוע, כמות המשתתפים הצפויה והתקציב הקיים. ביום האירוע עצמו עבודות ההקמה מתבצעות בזמן וללא איחורים ועיכובים.
 
 

חברת קרניבל אירועים בע"מ מספקת במות לאירועים מיוחדים מכל הסוגים:

 
• הופעות של אמנים – אמן בלי במה הוא כמו צייר בלי מכחול. במה גדולה ומפוארת תאפשר לאמן, וזה לא משנה מה תחום עיסוקו, לכבוש את הקהל.
• אירועי חברות / אירועים עסקיים – גודל הבמה מותאם לגודל האירוע וכמובן לתקציב שעומד לרשות החברה.
• אירועים פרטיים – סבא הגיע לגיל 90? חוגגים בת מצווה בחצר הבית? במות יכולות לתת מענה גם באירועים משפחתיים קטנים.
• אירועים רשמיים – עיריות, משרדי ממשלה וגופים ציבוריים ורשמיים אחרים משלבים לא פעם במות באירועיהם.
• טקסים – כל העיניים נשואות לבמה, עליה ניצבים נואמים, להקה וכל משתתפי הטקס.
• תערוכות – במה יכולה להוות משטח מצוין להצבת פריטי אמנות ולקיום תערוכות מכל סוג שהוא.
• ועוד
 
 

השכרת במות | הקמת במות לאירועים - בטיחות לפני הכול

 
חברת קרניבל אירועים שמה דגש חזק על נושא הבטיחות! לכן, הבמות כולן עומדות בכל תקני הבטיחות ומוקמות תמיד בצורה הבטיחותית ביותר על-ידי צוות הקמה מקצועי ומיומן של החברה. במה שנבנית באופן רשלני עלולה להוביל לאסון, כך שבתחום זה אין קיצורי דרך – צוות ההקמה בודק כל חיבור ב-7 עיניים, כדי שאתם תוכלו ליהנות מראש שקט. בנוסף לכך, כל במה מאובזרת בכל הדרוש לשימוש בטוח ונוח: כיסוי לבד, הפרדת קהל, מעקות בטיחות, מדרגות ועוד. כל הציוד מתוחזק היטב.