קרניבל - השכרת ציוד לאירועים
 
 
 
 
 
5
40 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
053-5984030
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הצללה לאירועים

 
 

פתרונות הצללה וקירוי לאירועים

 
הקיץ הישראלי לא אמור למנוע מכם ליהנות בדיוק כמו שאתם רוצים ואנחנו בקרניבל השכרת ציוד לאירועים בע"מ נדאג להראות לכם איך המקצוענים עושים את זה נכון. הצללה לאירועים זו המומחיות שלנו ואנחנו נשמח לעזור לכם בכל אירוע ואירוע להתאמה מושלמת בדיוק למה שאתם צריכים.
 

ככה חוגגים כמו שצריך

 
אנשים רבים חולמים לחגוג את האירועים הכי חשובים שלהם על חוף הים אך מעוניינים באירוע קצת שונה. אין צורך במערכות הגברה חזקות ובהפקה גדולה ויקרה מידי אלא סך הכול בכמה רהיטים בסיסיים ושוברי שגרה שיהיו במקום הנכון ובסידור הנכון ויאפשרו לכל המוזמנים ליהנות. זו בדיוק המטרה שלנו בקרניבל השכרת ציוד לאירועים בע"מ, לדאוג שאתם תיהנו על הצד הטוב ביותר. ניתן להשכיר דרכנו גם סככות הצללה איכותיות בכל גודל שתרצו ובכל סגנון וכך תוכלו ליהנות גם בימים החמים ביותר באמצע הקיץ.
 

מה היתרונות של הצללה לאירועים?

 
מפרשי ההצללה יכולים להיות הפתרון הטוב ביותר כדי שתחגגו בלי ששום דבר לא יפריע לכם. רוצים לעשות על האש והרוח מפריע? המפרש יעניק לכם מחסה נגד הרוח ותוכלו לשבת בנעימות וגם לתפעל את המנגל בנחת. רוצים לשבת בצל כי זו שעת צהריים חמה במיוחד? סכך ההצללה יעניק לכם צל ויחד עם ריהוט אלטרנטיבי תקבלו ממש חופשה של כמה שעות באירוע מהסרטים. ההצללות מהוות יתרון משמעותי ובשילוב עם מזרונים תוכלו גם לשים את הראש ולנוח, אפילו עד הבוקר שלמחרת בסוף האירוע כדי להמשיך לחגוג ביום הבא.
 

מפרשי ההצללה של קרניבל מתאימים לכל אירוע

 
מעוניינים באירוע גדול של 50 אנשים? יש לנו אוהלים מספיק גדולים שיכולים להכיל את כולם. מעוניינים במפרש זול יותר כיוון שאתם רק עשרה חברים שרוצים לחגוג מסיבת רווקים בצורה הכי אינטימית ומגניבה שיש? מפרש הצללה שמספיק לעשרה אנשים כולל כול הציוד יהיה בדיוק במקום שתגידו לנו ומתי שתגידו לנו. זו הגדולה של הצללה לאירועים, הם יהיו שם מתי שתצטרכו ואתם רק משתמשים בהם, בלי צורך להרכיב אותם או לפרק אותם ובטח לא להוביל אותם.
 
 
אנחנו בקרניבל השכרת ציוד לאירועים בע"מ נשמח להיות שם בשבילכם באירוע הבא שלכם, פנו אלינו עוד היום ותקבלו את השירות הכי טוב שיכולתם לבקש!