קרניבל - השכרת ציוד לאירועים
 
 
 
 
 
5
40 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
053-5984030
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

השכרת כלים לאירועים

 
תכנון אירוע היא לא משימה פשוטה והיא דורשת הרבה הכנות שקשורות בעיצוב, בהסעות למוזמנים וכמובן בכל הציוד שירכיב אותו. השכרת הציוד הופכת למשימה העיקרית כאשר אפילו באירועים קטנים יש לא מעט ציוד שצריך להיות עומד כפלס ומוכן להגעת האורח הראשון. מבין כל הציוד אשר עליכם לדאוג כלפיו לאירוע הקרב, חשוב לזכור לדאוג לכלי אוכל, מה שבטוח חוסך הרבה כאב ראש.
 
 
 

אנו מציעים השכרת כלים לאירועים קטנים וגדולים:

 
 
 
מחפשים כלי אוכל להשכרה? אנחנו בקרניבל אירועים מנוסים מאוד בהשכרת ציוד לאירועים.
לקבלת הצעת מחיר ופרטים נוספים צרו קשר כבר עכשיו עם קרניבל אירועים בע"מ בטלפון 053-5984030
 
 

כלי האוכל למנות ולקייטרינג

 
 
כלי אוכל לאירועים יכולים להיות מגוונים במיוחד וזה למעשה תלוי בסוג ההגשה שתהיה באירוע - אם זה מזנון או הגשה או שילוב של שניהם. צורת ההגשה יכולה להשפיע על כלי האוכל שתשכירו ולכן חשוב להשכיר רק כשאתם יודעים בדיוק מה יהיה כלול באירוע. כלי אוכל להשכרה צריכים להיות מותאמים גם לכמות המוזמנים וגם לאווירת האירוע יחד עם ההתאמה לסוג ההגשה, כאשר חברה מקצועית של השכרת ציוד לאירועים תוכל לסייע לכם בהתאמה מרבית.
 
 
 

לאילו כלי אוכל צריך לדאוג?

 
  • כלי האוכל הבסיסיים ביותר שצריך לדאוג להם הם כמובן סכו"ם שכולל סכין, מזלג, כפית וכף, צלחות וכוסות. ניתן להשכיר שתי סוגי צלחות כאשר אחת תהיה למנה העיקרית ואחת למה הראשונה וכמובן צלחת למרק אם זה בתכנון. חשוב לזכור שאם יש בופט צריכות להיות צלחות נוספות שיהיו ליד מיקומו וכך יהיה נוח לאורחים שלכם להגיש לעצמם מזון בלי להסתבך.
  • בנוסף לכלי האוכל שיהיו באירוע שלכם חשוב לדאוג גם לכלי הגשה. כלי ההגשה כוללים עגלות הגשה עם מגשים על גלגלים כאשר גם הבחירה הזו תלויה מאוד בסוג האירוע ובמיקום שלו. למשל, אירוע בים לא יוכל להכיל עגלות על גלגלים שכמובן לא יוכלו לזוז, או אירוע שבו מגישים מנות מה שלא מצריך עגלות הגשה כמו שנהוג להניח בבופה.
  • גם כלי ההגשה עצמם כמו קערות עמוקות שיהיו בבופט או בשולחנות חשוב לבחור בהתאם. קערות אלו צריכות להתאים גם לעיצוב השולחן וגם לסוג המזון שיהיה בהם יחד עם כל שאר הכלים הנלווים.
  • הכלים הנלווים הם אותם כלי הגשה שתצטרכו לדאוג גם להם. כף גדולה לאורז או לפירה, מלקחיים להגשה של בשר או עוף וכולה. אלו יהיו חשובים מאוד לנוחות המוזמנים כאשר חשוב לזכור שבבחירת קייטרינג עם צוות עובדים כנראה שאת הציוד הזה יהיה להם.
 
 

כלי אוכל מגוון עיצובים

 
אין שום סיבה שכלי האכול שאתם משכירים לא יתאימו בדיוק רב לאווירה באירוע. אם אתם מקיימים אירוע חגיגי ויוקרתי, תוכלו לבחור גם כלי הגשה וסכו"ם שיתאים. אין שום סיבה שתצטרכו להתפשר ובטח לא על כמות פריטים גדולה כל כך שמשפיעה מאוד על האווירה בשולחנות, מה גם שכלי אוכל שאינם מתאימים עלולים לפגוע מאוד בעיצוב השולחן עצמו. יש כוסות יוקרתיות וארוכות לצד כוסות יחסית בסיסיות, יש צלחות מעוטרות ויש צלחות חלקות, פשוטות וכולה. כמובן שגם סוג כלי האוכל שתבחרו חייב להלום לסוג האירוע ולעיצובו, כמו למשל כוסות יין שלא תמיד יהיו נחוצות.
 
 

איכות ברמות הכי גבוהות שיש

 
כלי אוכל להשכרה צריכים להיות מותאמים בכמות, בסוג וכמובן להיות מעוצבים אך מעל לכול הם חייבים להיות איכותיים. לא כל כלי הגשה מנירוסטה יהיה שווה באיכותו ולא כל כלי קיבול מעץ יהיה דומה. יש סוגים שונים של איכויות בטווח שיכול להיות רחב מאוד ולכן תמיד חשוב לבחור את הכלים המתאימים שיהיה לכם נעים לאכול ונעים בעין. לא תרצו לקבל כלי אוכל עם חלודה או כאלו שנראים מאוד משומשים ודי בלויים, לכן חשוב לבחור ממקום מנוסה שמבין עניין ובעל ניסיון בתחום עיצוב אירועים.

אנו בקרניבל השכרת ציוד לאירועים כאן תמיד לשירותכם, לכלי אוכל להשכרה ולכל שאר הציוד שאתם צריכים!