קרניבל - השכרת ציוד לאירועים
 
 
 
 
 
5
40 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
053-5984030
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

לאילו סוגי אירועים נחוצים מחסומים

 
ציוד לאירועים שעושה סדר

בהשכרת ציוד לאירועים אנחנו מיד חושבים על כל האמצעים כדי לעשות שמח. ציוד הגברה, ציוד תאורה, עגלות מזון וכלי הגשה, כל אלו נכלים תחת הציוד ההכרחי שבלעדיו האירוע לא יוכל להתקיים על סדרו. מלבד הציוד החשוב הזה, יש עוד ציוד שאתם חייבים לקחת בחשבון כמו למשל מחסומים לאירועים שיכולים להפוך את האירוע שלכם ליותר נעים ומסודר. המחסומים יכולים לכתר את האירוע ולהגדיר את התחומים שלו, מחסומים לחניה וכל מחסום אחר שאמור למנוע גישה מסוימת מאוכלוסייה מסוימת בין אם מדובר על רכבים או בני אדם.

 
מחסומים לאירועים
 

מחסומים לשמירת הבטיחות באירועים

 
  • לכל אירוע שמתרחש במקום ציבורי יש צורך במחסומים. הסיבה היא שהאירוע הופך להיות פרטי למרות השטח הציבורי כמו למשל חורשות מסוימות בהם זוגות מחליטים להתחתן או אירועים בחוף הים. מחסומים לאירועים כאלו הכרחיים כדי לסמן לשאר הציבור איפה נגמר השטח הציבורי נכון לרגעים אלו כאשר חייב להתקבל אישור מהרשות המקומית לגבי ביצוע האירוע.
  • באירועים מסוימים יש צורך לחצוץ בין האנשים שמגיעים לאירוע לבין האומנים שמגיעים להופיע. במידה ומגיע זמר מפורסם להופיע, חייב לחצוץ בין הקהל לבין הזמר או הלהקה. גם בין חלקים שונים בקהל, כמו למשל בין האזור הרגיל לאזור האח"מים יש צורך לחצוץ כיוון שמדובר בכרטיס בתעריך שונה ושירותים שונים.
  • מחסומים נחוצים גם לצרכי חנייה. המחסומים חייבים להגדיר איפה החנייה כדי לא להוביל להרס של צמחייה או יציאה מחוץ לתחום השיפוט שהוגדר. לפעמים יש מחסומים טבעיים כמו עצים או אבנים ולכן אין צורך במחסום אך בכל מה שקשור במקומות פתוחים חובה לסמן לרכבים מהו תחום החנייה המותר, בדרך כלל הם מלווים בסדרן שמכוון אותם.
 
 

אירועים שמותנים בבדיקה בכניסה

 
כל אירוע שמצריך בדיקה בכניסה חייב להכיל מחסומים. מחסומים לאירועים אמנם מסמנים גם לאנשים אחרים היכן מתחיל שטחו של אירוע מסוים, כזה שאין לו מחיר כניסה כמו חתונה או מסיבת רווקים בטבע, אך בחלק מהמקרים המחסומים עושים סדר ומכריחים את הבאים לעבור בנקודה מסוימת בה מתבצע בידוק. הבידוק יהיה ביטחוני ולעתים כולל מגנומטרים ולעתים בידוק של כרטיס הכניסה.

 
מחסומים לאירועים הם רק חלק קטן ממה שאנחנו בקרניבל אירועים מספקים. פנו אלינו עוד היום ונשמח לספר לכם על הציוד שישנה לכם את האירוע.