קרניבל - השכרת ציוד לאירועים
 
 
 
 
 
5
40 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
053-5984030
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מחסומים לאירועים | גידור לאירועים

 
מחסום לחץ מחסומים לאירועים
מחסום מעבר 200X110
מחסומי מעבר ומחסומי לחץ פרוסים
גידור לאירועים - תיחום אתרי בנייה
גידור זמני
מחסום לחץ גובה 120X100
גדר זמנית 200X350
מחסומים ומחסומי לחץ סביב במה
מחסומי לחץ להפרדה באירועים המוניים
במה ומחסומים סטאר סנטר אשדוד
 
 

השכרת מחסומים לאירועים

 
אירועים המיועדים לקהל גדול של צופים ומוזמנים מתקיימים לרוב במקומות פתוחים. אירועים כאלו מצריכים פתרונות אבטחה מיוחדים.. בקרניבל אירועים בע"מ אנו מספקים לכם פתרונות שמאפשרים לשמור על הסדר ועל ההפרדה של הקהל מהבמה, וכן פתרונות למניעת כניסה של אורחים לא רצויים למתחם האירוע. אצלנו תמצאו פתרונות גידור לאירועים המוניים, הופעות ענק, אירועי רחוב, אירועי ספורט ועוד.

 

מלבד מחסומים להשכרה ניתן לשכור אצלנו -

 
  • מעקות בטיחות
  • מחסומים
  • פתרונות גידור לאירועים - גידור זמני
  • מחסומים לצורך סגירות כבישים
  • ועוד
 
כל הפתרונות שמספקת החברה עומדים בדרישות של חברות הביטוח.
 

אישורים

 
צריך לזכור, כי אירועי ענק כמו: אירועי ספורט, מופעי רחוב, הופעות ועוד הם אירועים הדורשים אישור בטיחותי מגורמים רשמיים וביניהם, המשטרה וקציני בטחון של הרשות המקומית שבתחומה נערך האירוע. באירועים רבים יש מערך תכנון שלם שכולל ליווי ופיקוח, תכנון מוקדם וכדומה. המטלות הנדרשות מהמארגנים הינם, בין היתר, הצבת מחסומים לאירועים , הקמת מעקי בטיחות, מתן פתרונות גידור ועוד.
 
 

חשיבות נושא הבטיחות

 
חשוב לציין, כי האחריות על הבטיחות מוטלת על המארגנים והם יהיו הכתובת לתביעות וטענות שיוגשו על ידי אנשים שנפגעו, כמו גם, גורמי אכיפת החוק. מפיקי אירועים, וותיקים וחדשים, בוודאי, לא ירצו לפגוע בשמם הטוב ועל כן ישנה חשיבות להשכרת ציוד בטיחות מתאים.
 
 

גידור זמני ועוד - חשיבות ציוד הבטיחות

 
מחסומים לאירועים, גדרות, מעקי בטיחות וכדומה, חיוניים ונחוצים לויסות זרימת האנשים למקום האירוע, למניעת הידחקות האנשים בעת ההמתנה בכניסות וביציאות, להסדרת שבילי הליכה, למניעת כניסת כמות רבה מדי של אנשים וכניסת אנשים ללא כרטיסים, לסגירת כבישים, וכן, ליצירת נקודות כניסה לבידוק בטחוני. כך נפתרות בעיות של לחץ בכניסות, מוסדרים אזורים שמיועדים לאחמי"ם, מסומנים גבולות גזרה שנועדו לרוכשי כרטיסים ועוד. מחסומים אלו ניתנים להסרה במהירות בכל מקרה בו נוצר לחץ בגלל בהלה ובריחת קהל בלתי נשלטת.
 
אתם מוזמנים לפנות אלינו ל"קרנבל אירועים בע"מ". אנו חברה וותיקה ומקצועית ונשמח לייעץ ולספק לכם מחסומים לאירועים ועוד מגוון של השכרת ציוד לאירועים. השירות שלנו כולל את אספקת הפריטים לפני האירוע ואיסופו לאחריו.