קרניבל - השכרת ציוד לאירועים
 
 
 
 
 
5
40 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
053-5984030
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מצנן אוויר לאירועים נעימים במיוחד

 
האירוע שלכם לא יהיה מושלם בלי אוויר צונן שינעים את האווירה. במדינה חמה כמו ישראל יש צורך באפשרויות קירור לכל מקום ובעיקר כאשר חוגגים אירוע בחוץ. נכון שהצללה יכולה לסייע אך לא במאה אחוז כאשר רק מצנני אוויר איכותיים יוכלו להשלים את האווירה הרצויה.
 
 

אוויר צונן הוא לא עניין של מותרות

 
 
 
 
בימי הקיץ החמים בחודשים יולי ואוגוסט אף אחד לא יכול להיות בחוץ בשעות השמש בלי שהוא מקבל פתרון הולם לחום הכבד ולאחוזי הלחות הגבוהים שיש. כך למעשה כל אירוע שצריך להיחגג בחוץ לא יהיה אפשרי ויש צורך למצוא פתרונות חלופיים. גם בסתיו ובאביב יש ימים חמים במיוחד וצריך למצוא להם פתרון הולם ומזגן יכול להיות פתרון בעייתי גם בגלל שהוא לא רלוונטי לשימוש חיצוני וגם בגלל שהוא צורך הרבה אנרגיה והופך את השימוש בו ליקר לאין שיעור. מצנן אוויר הוא הפתרון הכי טוב שיש והוא למעשה פולט אוויר צונן שיהפוך את מקום האירוע למקום שנעים להיות בו.

 
 
 
 

כיצד פועל מצנן אוויר?

 
בוודאי כבר ראיתם מצנני אוויר ואף הרגשתם שהאווירה נוחה באופן מפליא אך לא בטוח שהבנתם מה זה בדיוק המכשיר הזה וזה בדיוק הזמן להכיר. מצנן האוויר אינו מזגן, הוא פועל בשיטה אחרת שמבוססת על אידוי. המכשיר עובד על חשמל אך אינו דומה למזגן כיוון שאין בו דחיסה והתעבות של גז, כל פעולתו טמונה בפילטרים שלו שכל הזמן נשארים רטובים. כאשר הפילטרים של המכשיר רטובים, הטיפות סופחות את החום מהסביבה וכך מקררות את האוויר, כאשר האוויר הזה מוזרם אל עבר הקהל. כך למעשה ניתן לקבל אווירה נעימה בחיסכון משמעותי בעלויות.
 
 

מה היתרונות של המצנן?

 
למצנן אוויר יש מספר יתרונות כאשר היתרון הכי משמעותי שלו הוא החיסכון בעלויות. ניתן להשתמש בו בכל מקום וליהנות מחצי מחיר ואף פחות משימוש במזגן וכך למעשה לא לצאת בקנס משמעותי בסוף האירוע. ניתן להתקין כמה מצננים וניתן גם להשכיר אותם לפי דרישה ולאו דווקא לקנות כאשר זהו הפתרון הכי בולט באירועים בישראל בשנים האחרונות. חשוב לזכור כי צריכת החשמל היא אחת העלויות הגבוהות ביותר באירוע ומצנני האוויר יכולים להתחבר בקלות לגנרטור ולפעול בהיקפי זמן גדולים במיוחד.

 
 

אפשר למקם אותו בחוץ

 
עוד יתרון משמעותי של מצנני אוויר הוא היכולת למקם אותם באירוע חיצוני. שלא כמו אירוע פנימי שבו עוד יש אפשרות להשתמש במזגן או במאוורר, שיוכל ליצור סירקולציה של אוויר, במתאר חיצוני מצנן אוויר יהיה האפשרות היחידה. הוא מקרר את הטמפרטורה באוויר שקרוב לנוכחים בניגוד למזגן שעובד על חדר סגור שלם, שלא לדבר על מאוורר שבאירוע גדול כלל לא יורגש. הם אינם מרעישים מה שנותן את האפשרות להתקין כמה מהם, כך שבניגוד למאווררים גדולים הם אינם מפריעים לשלווה או למוזיקה באירוע.
 
 
 
מצנן אוויר לאירועים
 
 
 
 

מתאימים לכל אירוע

 
מצנני האוויר יכולים להיות בכל מקום, כך שרק נשאר לכם להבין מה יהיה טוב עבורכם. יש מצננים גדולים מאוד ויש קטנים יותר, יש קבועים ויש ניידים, יש כאלו שאפשר לתלות ויש כאלו שאפשר להניח על הרצפה. בהתאם למבחר הגדול שעומד לרשותכם, רק נשאר לכם להבין מה התקציב שלכם ומה בדיוק הדרישות וכך תיהנו מאווירה צוננת ונעימה בכל אירוע. תוכלו להזמין מחברות מקצועניות בתחום השכרת ציוד לאירועים.
 
 

מחפשים מצנן אוויר לאירוע במחיר משתלם? חייגו עכשיו!