קרניבל - השכרת ציוד לאירועים
 
 
 
 
 
5
40 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
053-5984030
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מרכזי שולחן

 
אנחנו בקרניבל אירועים נשמח לסייע לכם בעיצוב אירועים מא' עד ת', העיצוב שיהפוך את האירוע שלכם להרבה יותר מושלם.
לפרטים נוספים חייגו - 053-5984030
 
 
 
 
 
אם אתם חוגגים אתם בוודאי דואגים שתהיה סעודה מרשימה שהמוזמנים שלכם יוכלו לשבוע בה כהוגן. יחד עם זאת, עולה הצורך לעצב את השולחנות כדי שיהיו חגיגיים ולא יספקו ארוחה שגרתית. מרכזי השולחן הם חלק גדול מעיצובו, למעשה הם החלק המשמעותי ביותר אך יותר מהסכו"ם או מהמפה. בהשכרת אירוע גדול בקרוב ציוד לאירועים תזכרו לדאוג גם להם.

 

השחקן המרכזי בתכנון מרכזי שולחן

 
השולחנות באירועים הם הרהיטים הכי חשובים והכי בולטים לעין. בסופו של דבר כל אירוע ולמעשה כל מפגש חברתי כלשהו, מתבסס על סעודה. המוזמנים שלכם לרב רוצים לקבל סעודה שלא תהיה רק טעימה אלא גם חגיגית למראה עין, ולא סתם ארוחה. עיצוב השולחנות הוא פרמטר חשוב להשגת המטרה ומרכזי שולחן הם החלק החשוב ביותר שלהם. מרכז השולחן הוא למעשה פריט עיצובי שאחראי לעיצוב השולחן והוא יכול להיות גם נוח לסידור המזון.

 

אילו סוגים של מרכזי שולחן קיימים?

 
  • מגוון מרכזי השולחן רחב מאוד ובצפייה בגלריה שלנו, קרניבל חברה להשכרת ציוד לאירועים, בוודאי תראו כמה רעיונות מגניבים שלא חשבתם עליהם. מרכזי השולחן הנפוצים ביותר הם כמובן האגרטלים. לרבים מאיתנו יש אגרטל על שולחן האוכל בבית אך האגרטלים שתקבלו בתור מרכזי שולחן לאירועים יכולים להיות גדולים ומרשימים יותר - כך שיהיו מותאמים לפי סוג האירוע.
  • עוד מרכז שולחן מפורסם הוא המעמד לנרות. לא תמיד ישנה הרשאה להשתמש בנרות אמיתיים אך המבנה יהיה דומה מאוד ולמעשה לעתים הגרסה החשמלית תהיה מעוצבת יותר.
  • מעבר לפרחים שיכולים להשתלב בכל וריאציה אפשרית, לעתים ניתן לראות גם בלוני הליום שתלויים מהשולחן ומרחפים למעלה כך שמצד אחד הם יוצרים עיצוב מיוחד ולעתים גם מסמנים את מספר השולחן, מצד שני אינם מסתירים ליושבי השולחן אחד את השני.

 

מעמד לצלחות שיש על השולחן

 
עוד שילוב נפוץ מאוד של פרחים או בלונים עם אלמנטים אחרים הוא המעמד לצלחות. דמיינו שבמרכז השולחן יש אגרטל עם פרחים ומסביבו יש מן מבנה של מדרגות מאלומיניום שעליו מונחות כל הצלחות. זה יוצר גישה נוחה יותר למנות הפתיחה שנמצאות באופן קבוע באירועים ולכן זה תלוי גם בסוג האירוע, כי לא תמיד יש סלטים.