קרניבל - השכרת ציוד לאירועים
 
 
 
 
 
5
40 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
053-5984030
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ריהוט אלטרנטיבי

 

הדרך שלכם לאירוע מגוון

 
כשאנו חוגגים אירוע, לאו דווקא מדובר בחגיגה כל כך פורמלית. אמנם לחגוג אירוע בגן אירועים יכול להיות מרגש מאוד אך לפעמים יש אירועים שצריכים אווירה מעט יותר צעירה ושונה כמו למשל בחגיגת יום הולדת לילד, חגיגה של מסיבת רווקות או אזורים מסוימים באירועים פורמליים כמו למשל אירועים בעבודה ואפילו חתונות, בהם הכיסאות מפנים את מקומם לטובת ריהוט אלטרנטיבי איכותי. הריהוט האלטרנטיבי הזה יכול להיות כל דבר שאינו כיסאות ושולחנות, מהם לפעמים די נמאס לנו, ולא רק שהריהוט הזה יותר מעוצב ומשרה אווירה מיוחדת, מדובר במקומות ישיבה נוחים ביותר.


 
ריהוט אלטרנטיבי לאירוע מושלם
 
 
 

ריהוט אלטרנטיבי על סוגיו השונים

 
  • אחד מהרהיטים האלטרנטיביים הכיפיים ביותר הם הפופים. מי לא אוהב פוף שיושב לו בחדר, בזולה או במרפסת ואפשר לצנוח עליו ולשקוע בו באיטיות כשהוא מקבל את הגימור המושלם עבור הישבן שלנו. פופים כאלו יכולים להיות מונחים בכל מקום, במקום סגור, בטבע ואפילו בחוף הים, יש פופים גדולים לצד פופים קטנים, ההשכרה שלהם לא יקרה והם יוצרים אוויר הרבה יותר צעירה ורעננה.
  • עוד ריהוט אלטרנטיבי מפורסם הם המזרונים. יש מזרונים בהרבה צורות כאשר ניתן לבחור איזה מזרונים אתם רוצים לאירוע שלכם. יש מזרונים שבקצה העליון שלהם יש משולש, מה שמתאים לחצי שכיבה בים. יש מזרונים שמסודרים מסביב לשולחנות, יש מזרונים רחבים ועבים שמתאימים גם ללינה.
  • ספסלים יכולים להיות בחירה מעולה עבור אירועים מסוימים. יש ספסלים נמוכים ויש ספסלים שמגיעים שניים, זה מול זה, כאשר באמצע יש שולחן בדומה לקק"ל.
 

השכרת ריהוט לאירועים שמתאים לאווירה

 
כשבוחרים ריהוט אלטרנטיבי חשוב לבחור אותו בהתאם לאווירה שרוצים ליצור ובהתאם לפעילות. אם למשל בוחרים פופים או מזרונים והמסיבה כוללת ארוחה, חשוב מאוד שהארוחה תתאים לישיבה עליהם. למשל, לא יהיה נוח לאכול סטייק על פוף או על מזרון כיוון שהוא דורש שימוש בסכין, מזלג וצלחת. ההתאמה של הריהוט צריכה להתבצע גם לגבי האווירה כולה במידה וקיימת צילייה או תפאורה בצבעים או סגנון מסוימים.

 
 
אנחנו בקרניבל השכרת ציוד לאירועים נשמח לעזור לכם לבחור את הריהוט האלטרנטיבי הטוב ביותר עבורכם. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם 053-5984030.